bezpieczeństwo bankowe

Nowe technologie mają ogromny wpływ na kształt i dynamikę rozwoju wszelkich usług, w tym usług bankowych. Tak jak na przykład płatności zbliżeniowe. Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby nam do głowy, że można dokonać transakcji płatniczej bezdotykowo. Istotne jest to, że NCR stosuje metody zwiększające bezpieczeństwo podczas korzystania z e-bankowości.

NCR – zmiana bankowości.

Urządzenia NCR powodują realne zmiany w bankowości. Nowa generacja urządzeń ma przekonać wszystkich tych, którzy mają jeszcze jakieś obawy do korzystania z usług bankowości elektronicznej. Choć już teraz rozwiązania do obsługi płatności elektronicznych wydają się być bezpieczne i niezawodne, NCR cały czas wprowadza nowe rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo swoich klientów.

Chmura – nowe możliwości dostępu do danych

Czym jest tak popularna w ostatnim czasie chmura? Najprościej mówiąc jest to usługa umożliwiająca przechowywanie danych na zdalnym serwerze, do którego mamy stały dostęp. Na dzień dzisiejszy jest to dynamicznie rozwijający się dział w informatyce, do którego przekonuje się coraz więcej odbiorców. Zastosowane rozwiązania w chmurze zapewniają nam bezpieczeństwo dla przechowywanych danych. Oprócz przechowywania danych, chmura umożliwia tworzenie kopii zapasowych.
Dzięki korzystaniu z chmury możemy pracować z dowolnego miejsca, a ponadto oszczędzamy, ponieważ nie musimy inwestować w dyski twarde czy większe serwery.

bankowość elektroniczna

Podsumowując można stwierdzić, iż dzięki temu, że NCR wykorzystuje najlepsze rozwiązania w chmurze możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z tej formy pracy: nieograniczoną dostępnością, łatwą obsługą i korzystną ceną.