Długopisy często stają się eleganckim podarkiem dla bliskich oraz współpracowników. Są użytecznym artykułem, który zazwyczaj ma się pod ręką. Można pokusić się o wersje luksusowe, stworzone przez znane marki. Mogą to być tradycyjne wzory lub  nowoczesne długopisy touch pen. Taki prezent ucieszy każdego. Sentencja na grawer to bardzo dobry pomysł, by ubogacić dany model pióra czy długopisu.

Co grawerować na długopisie?

Na metalowych długopisach często umieszcza się grawery. Technika ta jest bardzo efektowna i zapewnia idealne odwzorowanie danego projektu. Pozwala uzyskać ciekawe i estetyczne napisy oraz grafiki. Z biegiem czasu nie ulegają one zatarciu, są trwałe. Na długopisach umieszcza się różne teksty, mogą to być hasła reklamowe, logo, dedykacje dla bliskich osób czy współpracowników. Niektórzy zamawiają dla siebie czy znajomych spersonalizowane artykuły piśmiennicze. Możliwości jest wiele w zależności od potrzeb i klientów. Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio skomponowany tekst czy krótki napis może uatrakcyjnić dany model artykułu piśmienniczego. Ciekawą możliwością jest np. grawer na długopisie dla szefa czy pracownika.

Delikatne zdobienia dodają uroku

Klasyczne formy długopisów w minimalistycznej odsłonie są bardzo chętnie kupowane. Takie właśnie są wzory Cosmo. Jednak delikatny wzór czy napis na gładkiej powierzchni nie zaszkodzi i ubogaci ten  prosty model. Drobne dodatki mogą urozmaicić każdą wersję i pozwolą uzyskać nowe wzory. Na kolorowym korpusie ładnie wyglądają napisy w metalicznym kolorze, dobrze komponują się z każdą barwą.

Dla osób poszukujących nowości, idealne będą modele AP9030 oferowane w sklepie długopisyzgrawerem.com.pl . Łączą w sobie funkcje tradycyjnego długopisu z nowoczesnymi zadaniami. Umożliwiają bowiem obsługę urządzeń mobilnych, za pomocą specjalnej końcówki. Są atrakcyjne wizualnie. Posiadają klasyczny, prosty kształt. Można zakupić je w dziewięciu wyrazistych kolorach. Dotykowy długopis z grawerem będzie ciekawym gadżetem firmowym lub oryginalnym upominkiem. Dystrybutor tych artykułów zapewnia ich transport na terenie całego kraju. Można je bez problemu otrzymać w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, jak również w mniejszych miejscowościach.