szkolenia Oracle

Relatywne bazy danych Oracle to rozwiązanie stosowane w wielu firmach i korporacjach, które stawiają na błyskawiczne przetwarzanie danych i efektywne rezultaty. Sprawne korzystanie z systemów Oracle Database wymaga niezbędnej wiedzy i praktyki. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z kwestią bezpieczeństwa danych. Użytkownicy powinni wiedzieć, jak obsługiwać program i jak reagować w nadzwyczajnych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem danych i procesów.

Zabezpieczenie baz danych

Znajomość systemu bezpieczeństwa baz danych Oracle jest w tej sytuacji koniecznością nie tylko dla administratorów baz, ale również dla pracowników takich działów jak księgowość czy analityków systemowych. Najlepszym sposobem na zdobycie wszystkich niezbędnych informacji, na temat bezpiecznego zarządzania i konfigurowania relacyjnych baz danych są szkolenia Oracle.

Szkolenia Oracle – wprowadzenie do Oracle Database Security Ed 1

Autoryzowane przez Oracle szkolenia Oracle Database Security Ed 1, przeprowadzane przez firmę Database Consulting, to jednodniowe kursy, na których przekazywana jest szczegółowa wiedza na temat zagrożeń i kontroli bezpieczeństwa oraz rozwiązań mających na celu zabezpieczyć wszystkie procesy realizowane w obrębie relacyjnych baz danych Oracle.

szkolenia Oracle

Uczestnicy zdobywają w stosunkowo krótkim czasie wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, pozwalające bezpiecznie zarządzać i korzystać z systemu Oracle Database 12c. Kadra doświadczonych specjalistów z branży nie tylko przekazuje wiedzę teoretyczną, ale również demonstruje w sposób praktyczny, jak skutecznie zabezpieczyć bazy danych w firmach czy organizacjach.

Szkolenia Oracle w zakresie bezpieczeństwa obejmują także implementację podstawowych zabezpieczeń – w tym metody odkrywania problemów z konfiguracją zabezpieczeń oraz ich prawidłową konfigurację. Korzystając z profesjonalnej wiedzy i autoryzowanych przez Oracle materiałów szkoleniowych, kursanci mają gwarancję otrzymania aktualnej i specjalistycznej wiedzy, którą będą mogli skutecznie stosować w swoich przedsiębiorstwach.