Kolorowe kosmetyki na prezent

Kosmetyki bardzo często wręczane są na prezent. Obdarowujemy nimi głównie kobiety. Paniom wręczamy kosmetyki pielęgnujące do twarzy i ciała takie jak balsamy, kremy, peelingi, sera. Ciekawym pomysłem na prezent są też kolorowe kosmetyki. Obdarować warto nimi przede wszystkim kobiety, które lubią się malować. Jakie kosmetyki do makijażu wręczyć w prezencie?

Czy kolorowe kosmetyki to dobry pomysł na prezent?

Kolorowe kosmetyki mogą być świetnym prezentem zarówno dla dorosłej kobiety, jak i nastolatki. Szeroki wybór sprawia, że upominek może być niezwykle kreatywny. Co więcej, plusem takiego upominku jest cena. Pojedyncze produkty mogą być świetnym pomysłem na niskobudżetowy prezent. Można je też potraktować jako dodatek do głównego prezentu np. perfum. Warto jednak pamiętać, aby nie wręczać produktów, które muszą być ściśle dopasowane do potrzeb i koloru skóry. W paczce pod choinką nie powinny się znaleźć podkłady, pudry, korektory czy bronzer.

Czy kolorowe kosmetyki to dobry pomysł na prezent?

Kolorowe kosmetyki w prezencie – 5 sprawdzonych pomysłów

Szukając taniego pomysłu na prezent dla kobiety, warto sięgnąć po kolorowe kosmetyki. W cenie do 50 złotych kupić można wiele produktów upiększających. Jednym z nich jest maskara do rzęs. Jest to kosmetyk, który przyda się każdej kobiecie, nawet tej wykonującej make-up niezwykle rzadko. Tusze do rzęs występują w wielu typach. Obdarować można maskarą pogrubiającą, wydłużającą rzęsy, podkręcającą. Jeśli podarek ma się składać z więcej niż jednego produktu, do tuszu do rzęs można dorzucić odżywkę do nich. Chcąc obdarować kobietę jeszcze większą liczbą kolorowych kosmetyków najlepiej postawić na zestaw makijażowy. Te topowe proponują Pupa kosmetyki. Na https://tagomago.pl/collections/pupa zamówić można kultowe zestawy w kształcie wieloryba, w których znajduje się kilka różnych odcieni najpopularniejszych produktów makijażowych. Wbrew pozorom zestawy od Pupa nie są dużym wydatkiem. Ten podstawowy można kupić już za mniej niż 50 złotych.

Kolorowe kosmetyki w prezencie – 5 sprawdzonych pomysłów

Kolejnym pomysłem na makijażowy prezent jest paletka cieni do powiek. Paletki mogą zawierać od kilku do kilkunastu odcieni cieni. Niektóre proponują te idealne do wykonania makijażu dziennego, inne sprawdzą się przy makeup wieczorowym. Bez problemu się też znajdzie paletki uniwersalne. Te dobrej jakości kupić można już za 100 złotych. Im więcej jednak odcieni będzie ona zawierać, tym wyższa będzie cena. W paletkach dostępne są nie tylko cienie do powiek, ale i błyszczyki. W zestawach prezentowych można odnaleźć kilka różnych kolorów. Modnym prezentem w tym sezonie będą błyszczyki matowe.

Fanki makijażu ucieszą się też z zastawu pędzli. Dzięki nim preparaty upiększające będzie można łatwo i higienicznie nałożyć. Pędzle do makijażu można kupić solo lub w zestawie.