środek do konserwacji

Wśród wielu preparatów do pielęgnacji karoserii na pierwszy plan wysuwa się środek do ochrony karoserii. Niestety warunki atmosferyczne, sól morska, środki chemiczne mają wpływ na stan naszych samochodów, dlatego należy o nie szczególnie dbać. W przypadku jakichkolwiek zmian na karoserii warto zastosowywać środek do konserwacji. W przeciwnym wypadku będziemy mieć spory problem w przyszłości.

Co zyskujemy stosując Blachogum?

Ten środek ochrony karoserii tworzy warstwę odporną na uderzenia. Jest ona wytrzymała i elastyczna, a także ma właściwości dźwiękochłonne. Dzięki niej karoseria jest zabezpieczona przed wpływem korozji, wody i soli, benzyny oraz olei.

Blachogum do konserwacji podwozia

Zastosowanie preparatu do konserwacji podwozia

Blachogum stosuje się min. do konserwacji podwozi. Przed nałożeniem go, należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Powinna być ona odtłuszczona, sucha i czysta. Powierzchnie, które nie będą pokryte substancją, należy odpowiednio zakryć. Preparat nanosi się za pomocą pistoletu natryskowego.

Różne preparaty Multifarb do konserwacji  powierzchni narażonych na korozję

Kolejnym produktem  z serii Blachogum jest kauczukowa pasta uszczelniająca. Stosuje się ją na podwozia, błotniki. Zabezpiecza przed korozją i ma właściwości dźwiękochłonne. Jej dużą zaletą jest odporność na wahania temperatur.

Blachogum wtrysk do profili to kolejny wysokogatunkowy preparat na korozję. Stosowany jest na wewnętrzne powierzchnie blach nadwozi : progów, drzwi, ramek okiennych w pojazdach samochodowych. Dzięki właściwościom penetrującym, wypiera wilgoć i wodę. Nakłada się go za pomocą pędzla. W przypadku miejsc trudnodostępnych stosuje się pistolet pneumatyczny. Nie ma wpływu na powierzchnie lakierowane. Produkt ten ma wiele bardzo pozytywnych opinii i wielu zwolenników.