kolorowa lampa

Rozjaśnij pokój swojego malucha za pomocą odpowiedniego oświetlenia specjalnie zaprojekowanego z myślą o dzieciach. Od jasnego oświetlenia na biurko do odrabiania lekcji po kojące otoczenie, gdy dziecko zasypia, kolorowe lampy w pokoju dziecka, lampy sufitowe, kinkiety, lampki nocne, które będą stanowiły scenariusz oświetleniowy i nadadzą ton w pokoju dziecięcym.

Chcesz dobrać odpowiednie oświetlenie dla dziecka? Zawieś wiszącą lampę sufitową jako punkt centralny w pokoju i aby uzyskać spójny wygląd, wybierz dodatkowe kinkiety, lampki stołowe i podłogowe, które będą współgrać z motywem sypialni. Wybierasz specjalną estetykę np. astronomiczną? Lampa sufitowa ze świecącymi gwiazdami stanowiła będzie uzupełnienie pościeli, poduszek i tapet pokrytych planetami lub konstelacjami. Aby uzyskać uniwersalne podejście, wybierz taką lampę sufitową, która przechodzi z tematu do tematu w miarę rozwoju zainteresowań Twojego dziecka. Na przykład prosta, wisząca lampa w pokoju dziecinnym w kształcie bębna łączy się z dowolnym schematem stylistycznym, od natury po samochody, a geometryczna dodaje zainteresowania wizualnego i pozostaje uniwersalna. Niezależnie od stylu, lampy w pokoju młodzieżowym oszczędzają cenną przestrzeń na podłodze – co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej miejsca na zabawki, miejsce do przechowywania lub plac zabaw.

Kolejna oszczędzająca miejsce opcja oświetlenia dziecięcego to kinkiety. Umieść jeden obok dużego łóżka dla dzieci, aby zapewnić oświetlenie dla opowiadanych historii, zanim nadejdzie czas na sen. Kinkiet zwalnia miejsce na stoliku nocnym na książki, szklankę wody lub ulubioną zabawkę. Aby zastosować inne podejście, zainstaluj kinkiet w pobliżu biurka dziecka, aby zapewnić mnóstwo światła do zadań domowych i prac plastycznych. Chcesz zastosować kinkiet w pokoju dziecinnym? Umieść jeden w pobliżu stanowiska do przewijania, aby zwolnić miejsce na przewijak i świeże ubrania. Możesz też powiesić jedne po prostu na ścianie, aby pocieszać dziecko jego delikatnym blaskiem, gdy będziesz je tulić przed snem.

Niezbędna lampa w pokoju dziecięcym to ta, którą umieścisz na stoliku przy łóżku. Lampy stołowe, są niezbędne, aby wnieść kolorowy klimat obok stolika nocnego małego dziecka. Nie tylko oświetlają pomieszczenie, ale także dodają przestrzeni i charakteru. Czy twój maluch kocha zwierzęta? Lampki w kształcie królika, lisa lub słonia też są możliwe, być może są też kosmiczne. Statek kosmiczny czy rakieta lub lampa w formie gwiazdy, uzupełnią resztę pomieszczenia. Czy twoje duże dziecko ma ulubiony kolor? Zamiast wybierać tematyczny kształt, znajdź dziecięcą lampę stołową z podstawą, która współgra z odcieniami w pokoju. Niezależnie od tego, czy lubią żywe odcienie czerwieni i błękitu, czy delikatne róże i turkusy. Inna opcja: użyj klosza, aby nadać jej kolor i zachowaj podstawę białą, czarną, złotą lub niklową.

Aby świetlić słabo oświetlony kąt w pokoju dziecięcym użyj do pomocy lampy podłogowej. W przypadku oświetlenia miejsca nauki czy zabawy, rozważ regulowaną lampę podłogową, która pozwala kierować światło dokładnie tam, gdzie potrzebuje go maluch. Wolisz raczej podejście artystyczne? Wybierz lampę podłogową z rzeźbioną nogą – bez względu na to, czy przypomina ona morską linę, czy bukiet balonów, zabawne projekty wprowadzają kaprys w to pomieszczenie.

Czy Twój maluch boi się ciemności? Pociesz go nocnym światłem, które emituje delikatny blask. Aby uzyskać ponadczasowe rozwiązanie, podłącz lampkę nocną w kształcie pasującym wystroju. Na przykład wtyczka w formie jednorożca nadaje się do magicznego tematu, podczas gdy słoń czuje się jak w domu z wystrojem safari. Wolisz stołowe światło nocne na komodzie lub szafce nocnej? Ustaw je w pobliżu łóżka dziecka, aby je ukoić, gdy odpływa w głęboki, spokojny sen.