stojaki na menu drewniane

Tym, co pierwsze trafia do rąk klientów lokali gastronomicznych, jest tak naprawdę menu. To na nim skupia się uwagę. Obcowanie z menu jest jak przywitanie. Dlatego forma prezentacji oferty ma niezwykle istotne znaczenie. Warto tutaj pokusić się o rozwiązania, które wyróżnią lokal i sprawią, że zapadnie on klientom w pamięć.

Drewniane stojaki na MENU

Projekt menu jest zatem niezwykle ważny. Tak samo, jak prezentacja już gotowej oferty. Świetnie sprawdzą się tutaj stojaki na menu drewniane. Jest to niezwykle stylowy sposób na umieszczenie jadłospisu w widocznym miejscu. Menu prezentuje się wtedy o wiele lepiej niż w zwykłych plastikowych stojakach, co nadaje całej aranżacji elegancji i charakterystycznego, niezwykle przyjemnego klimatu.

Dostępne obecnie stojaki na menu drewniane to ciekawe i nietuzinkowe konstrukcje, obejmujące zarówno stojaki o dyskretnej budowie, mające formę podstawki na menu, jak i stojaki z ramką oraz stojaki na nóżkach, wyglądające jak mini potykacze reklamowe. Produkty tego typu dostępne są w różnych kolorach – np. jasnobrązowym, czarnym czy ciemnobrązowym.

Zróżnicowanie konstrukcji oraz paleta przynajmniej kilku kolorów do wyboru pozwalają dobrać stojak, do aranżacji danego lokalu, tak, aby w pełni się z nią komponował. Oprócz tego drewniane stojaki na menu mają jeszcze inne zalety. Jakie?

stojaki na menu drewniane
Stojaki na menu drewniane

Stojaki na menu drewniane z tablicą kredową

Ciekawą propozycją są stojaki na menu wyposażone w tablicę kredową. Znajdują one zastosowanie nie tylko w pubach, kawiarniach czy bistro, ale również w restauracjach czy klubach. Za sprawą nowoczesnych mazaków kredowych, nanoszenie informacji na takie tablice jest proste i szybkie. Co najważniejsze, łatwo można wprowadzić zmiany w menu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów np. związanych z koniecznością wydrukowania nowych jadłospisów.

Stojaki kredowe na menu są tym samym nie tylko wygodne w użyciu, ale także ekologiczne. Przy czym wyróżniają się swoją formą na tle ofert prezentowanych w tradycyjny sposób, w postaci papierowego czy laminowanego menu. Tablice kredowe do stojaków drewnianych można dobierać nie tylko pod względem ich wielkości, ale także kształtu!

Duży wybór oryginalnych stojaków

Stojaki na menu drewniane w kształcie czajnika czy talerza? Nie ma problemu – drewniane stojaki sprostają i takim wyzwaniom. Tego typu oryginalny zestaw – czyli stojak drewniany plus wyjątkowa tablica kredowa w niestandardowym kształcie, z pewnością wzbudzi zaciekawienie i na długo zapadnie w pamięć gościom lokalu. Jest to niezwykle prosty sposób na wprowadzenie elementu oryginalnego, a przy tym niezwykle stylowego.

Zalet stosowania drewnianych stojaków na menu jest bardzo wiele. Obok tego, że nadają one wnętrzom wyjątkowej atmosfery, są również wytrzymałe i można stosować je na zewnętrznych tarasach czy restauracyjnych ogrodach. Współczesne stojaki z drewna są bowiem odpowiednio zabezpieczone, przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych.

Co najważniejsze, można za ich pomocą prezentować menu w postaci tradycyjnej (papierowej czy laminowanej) lub skorzystać z możliwości umieszczenia w nich tablic kredowych. Są zatem nie tylko stylowe, ale praktyczne, co razem tworzy produkt najwyższej klasy, dedykowany dla miejsc, gdzie ceni się jakość i funkcjonalność.