zabawki psi patrol

Kanadyjska bajka animowana Psi Patrol bije wśród małych widzów rekordy popularności.  Dzieciaki uwielbiają oglądać przygody chłopca Rydera i 8 szczeniaków, tworzących nieustraszoną i pomocną drużynę Psiego Patrolu. Mogą również bawić się ciekawymi zabawkami z serii, które przedstawiają nie tylko samych bohaterów, ale również gadżety, jakimi poszczególne pieski czy sam Ryder, posługują się w bajce.

Oglądanie bajki Paw Patrol to nie jedyna forma rozrywki, jaką uwielbiają maluchy. Na przeniesienie przygód odważnych szczeniaków i ich lidera do rzeczywistości, pozwalają zabawki Psi Patrol. Na rynku jest ich naprawdę wiele. Poniżej prezentujemy kilka z tych, które wzbudzą zachwyt każdego dziecka.

zabawki psi patrol

1. Wieża Psiego Patrolu

Każda drużyna ma swoją bazę. I nie inaczej jest w przypadku Psiego Patrolu. Siedzibą Rydera i szczeniaków jest baza treningowa, w której odbywają szkolenia i gdzie czekają na wezwanie do pomocy. Wieża Psiego Patrolu wraz z figurką Marshalla i jego pojazdem strażackim to świetny sposób na prezent i wspaniałą zabawę. Idealnie nadaje się do uzupełnienia już istniejącej kolekcji zabawek z serii Paw Patrol lub do jej zapoczątkowania. Zabawka przeznaczona jest dla maluchów powyżej pierwszego roku życia.

2. Zestawy Akcja Ratunkowa Psi Patrol

Przygody drużyny Psiego Patrolu z reguły związane są z niesieniem pomocy innym. Specjalne zestawy Akcja Ratunkowa Psi Patrol obejmują figurki i akcesoria związane z poszczególnymi akcjami ratowniczymi. W zestawach znajdują się figurki konkretnego szczeniaka, zwierzątka, które ratuje i dodatkowe elementy np. drabinka. Zestawy są dedykowane dla dzieci powyżej 3. lat życia.

3. Marshall i Chicoletta

Zestaw klockowy, z którego można zbudować pieska strażaka Marshalla i kurkę Chicolettę. Przedstawia misję ratunkową na farmie, która miała miejsce w bajce. Kurka jest jedną z bohaterek bajki i należy do pani burmistrz Adventure Bay – miasta, w którym mieszkają wszyscy bohaterowie Psiego Patrolu. Kurka bywa czasami niegrzeczna i z opresji ratuję ją Marshall, z którym się przyjaźni. Zabawką mogą bawić się dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

4. Pojazd ze światłami i dźwiękami Psi Patrol

Olbrzymią radość sprawi dziecku jeden z pojazdów, jakimi poruszają się poszczególni bohaterowie bajki. Każdy szczeniak ma swój własny pojazd. Na przykład Rubble jest operatorem koparko-spycharki, Marshall jeździ wozem strażackim, a Rocky specjalnym pojazdem do recyklingu. Tego typu zabawki Psi Patrol przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

5. Figurki do kąpieli Psi Patrol

Ciekawymi zabawkami są figurki do kąpieli Psi Patrol, przedstawiające bohaterów bajki. Kąpiel z takim towarzystwem na pewno będzie o wiele przyjemniejsza. Zwłaszcza dla maluchów, które niezbyt za nią przepadają. Figurkami do kąpieli mogą bawić się maluchy powyżej 12. miesiąca życia.