Panele fotowoltaiczne

Rozpoczęcie nowego roku zawsze niesie ze sobą mniejsze lub większe zmiany, tak w życiu, jak i na rynku. W przypadku branży fotowoltaicznej zmiany na rynku paneli słonecznych nie powinny być znaczące. W rankingu najlepszych modułów solarnych na rok 2020 znaleźć można niemal tych samych producentów, co w rankingach z roku 2019. Co to za producenci?

1. Panele fotowoltaiczne Longi Solar

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych producentów paneli fotowoltaicznych w roku 2020 zajmują panele firmy Longi Solar – wschodzącej gwiazdy wśród producentów fotowoltaiki na świecie. Longi Solar nieprzerwanie od kilku lat staje się coraz poważniejszych graczem na rynku paneli słonecznych, z każdym rokiem zwiększając swoje możliwości produkcyjne, a przede wszystkim wdrażając coraz nowocześniejsze technologie. Efektem ciągłego udoskonalania technologii są panele słoneczne wyróżniające się:

• bardzo dużą sprawnością,
• dużą trwałością i wytrzymałością na czynniki zewnętrze oraz uszkodzenia mechaniczne,
• atrakcyjne wizualnie i doskonale prezentujące się na każdym dachu.

Na szczególne wyróżnienie panele fotowoltaiczne Longi Solar zasłużyły ze względu na swoją wydajność, która osiągnęła niewiarygodny do tej pory poziom ponad 24%.

Panele fotowoltaiczne

2. Panele fotowoltaiczne Exe Solar

Exe Solar to kolejny z nowych przedstawicieli branży fotowoltaicznej, który przebojem wdziera się na szczyty wszelkich rankingów. Swoją bardzo wysoką pozycję oraz wyprzedzenie tak uznanych marek jak LG czy Sharp, Exe Solar zawdzięcza nowatorskiemu i absolutnie niekonwencjonalnemu podejściu do wytwarzania paneli słonecznych. Dzięki innowacyjnej technologii inżynierom Exe Solar udało się zaprojektować i wyprodukować panele, które odznaczają się:

  • bardzo dużą wytrzymałością – panele są bardzo odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na uszkodzenia,
  • wydajnością – wybór tych właśnie paneli jest gwarancją osiągnięcia zadowalającej efektywności każdej przydomowej lub firmowej elektrowni słonecznej,
  • różnorodnością – w ofercie Exe Solar znaleźć można moduły monokrystaliczne oraz polikrystaliczne.

Panele fotowoltaiczne Exe Solar to również doskonały stosunek ceny do jakości, co jest szczególnie cenioną cechą przez wszystkich inwestorów.

3. Inwertery Sofar Solar

Żadna instalacja fotowoltaiczna nie byłaby w stanie spełniać swej roli bez odpowiednio dobranych inwerterów dobrej jakości. Jeśli zaś chodzi o jakość, to w roku 2020 zdecydowanie warto postawić na inwertery Sofar Solar.

Falowniki Sofar Solar to solidność i bezawaryjność zadziwiająca najbardziej wybrednych. Ich trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja i łatwość, z jaką producent przyjmuje wszelkie reklamacje.

Jeśli przymierzasz się do budowy własnej instalacji fotowoltaicznej w 2020 roku, śmiało stawiaj na wymienione wyżej komponenty. Ich jakość nie podlega żadnej wątpliwości, a cena sprzyja naprawdę dużym inwestycjom.