aparaty słuchowe Styletto

Czy aparaty słuchowe mogą być jak nowoczesne gadżety, które prezentują się modnie, a przy tym są komfortowe w noszeniu i zapewniają świetne efekty audio? Okazuje się, że jak najbardziej! Takie właśnie aparaty zaprojektowali specjaliści z marki Signia. Ich nowa zaawansowana platforma Signia Nx oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie aparatów słuchowych.

Twórcy Signia Nx pomyśleli nie tylko o efektywności oferowanych urządzeń, ale również o ich wyglądzie. Dzięki temu aparaty słuchowe Styletto wyglądają bardziej jak dodatek do stylizacji czy designerska biżuteria. A jeszcze nie tak dawno urządzenia tego typu były toporne i prezentowały się nieciekawie. Wiele osób zmuszonych do ich noszenia nie czuło się z tym komfortowo. Szczególnie jeśli komuś zależało na dyskrecji i elegancji.

Dzisiaj ten problem przestaje istnieć. Nowoczesne i smukłe aparaty słuchowe Styletto to dyskretne urządzenia, które zaskakują swoim subtelnym designem i nie dają żadnego powodu do skrępowania. Wybór kolorów pozwala na personalizację wyglądu urządzenia, co jeszcze zwiększa jego atrakcyjność. Dostępne są bowiem trzy kombinacje kolorystyczne:

  • Srebrny i ciemny granit
  • Różowe złoto i kosmiczny niebieski
  • Różowe złoto i śnieżna biel
Styletto

Aparaty słuchowe Styletto – dźwięk jak naturalny!

Obok interesującego wyglądu i ergonomicznych kształtów, aparaty słuchowe Styletto gwarantują wysokiej jakości dźwięk, zaskakujący swoją naturalnością i wiernym odwzorowaniem. Wszystko za sprawą funkcji przetwarzania własnego głosu – Own Voice Processing (OVP), który brzmi dla użytkownika aparatu naturalnie. Funkcja bazuje na pełnopasmowej łączności binauralnej pomiędzy aparatami, która umożliwia przetworzenie dźwięku i wymianę danych.

Dzięki temu aparaty Styletto pozwalają słyszeć dźwięki dokładnie, nawet wtedy, gdy mówi kilka osób lub gdy rozmowie towarzyszy hałas. Te zaawansowane urządzenia pozwalają również na czerpanie radości ze słuchania ulubionej muzyki, której dźwięki są klarowne i harmonijne. Natomiast osoby cierpiące na szumy uszne mogą korzystać z terapii dźwiękowej lub Terapii Wycięcia Wzmocnienia – funkcje te pomagają niwelować to zjawisko.

Szybkie ładowanie i zdalna obsługa aparatów Styletto

Aparaty słuchowe zaprojektowane przez markę Signia, to urządzenia nowej generacji – kompatybilne z najnowszymi technologiami. Model Styletto nie jest tutaj wyjątkiem. Aparaty te można kontrolować za pomocą smartfona i dedykowanej aplikacji – toutchControl. Dla użytkowników ceniących bardziej tradycyjne rozwiązania do zdalnej obsługi aparatów, przygotowano dyskretnego pilota miniPocket.

Czas ładowania akumulatorów litowo-jonowych wynosi jedynie około 3 godzin. Co istotne, mamy do dyspozycji opcję szybkiego ładowania, dzięki której umieszczenie aparatów na 30 minut w ładowarce daje nawet do 5 godzin użytkowania pary urządzeń. Co więcej – niewielka mobilna ładowarka posiada wbudowany power-bank, który umożliwia do 3 dodatkowych cykli ładowania bez konieczności podłączania do gniazda sieciowego, dzięki czemu użytkownik ma do dyspozycji aż do 4 dni autonomii.