ołówki reklamowe dla dzieci

Artykuły promocyjne są lubiane przez wiele osób. Cenione są przede wszystkim dobre marki oraz użyteczne produkty. Wiele firm obdarowuje swoich klientów takimi właśnie atrakcyjnymi przedmiotami. W ten sposób buduje się zaufanie i pozytywny wizerunek. Wśród popularnych gadżetów reklamowych są artykuły piśmiennicze, akcesoria biurowe, breloki, kubki a nawet odzież.

Długopisy i ołówki to przedmioty, które  na co dzień są bardzo potrzebne, a więc warto wykorzystać je w celach promocyjnych. Tradycyjne wzory odpowiednio przyozdobione modnymi nadrukami, będą przykuwać uwagę i budzić zainteresowanie daną firmą.
Są one wykorzystywane w pracy i szkole na każdym kroku. Robi się nimi notatki, szkice i projekty. W każdym momencie ołówek można zmazać i poprawić błędy.

Ołówki drewniane reklamowe dla dzieci

Atrakcyjne wersje ołówków z grawerem są tworzone dla najmłodszych. Bardzo często przyozdobione są ciekawymi wzorami, postaciami bajkowymi a nawet dodatkowymi elementami. Są wykonywane w różnych kolorach. Zazwyczaj  to  żywe barwy, czasem kontrastujące ze sobą. Wiele ołówków wyposażonych jest w gumkę do mazania. Tradycyjne modele z odpowiednim nadrukiem będą ładnie się prezentowały. Mogą być opatrzone imieniem lub dedykacją.

ołówki reklamowe z logo

Jaki ołówek wybrać?

Wyróżnia się tradycyjne modele w drewnianej czy plastikowej oprawie, jak również wersje automatyczne. Ta druga propozycja zaopatrzona jest w wymienne wkłady, których nie trzeba temperować. Jeżeli dziecko opanuje płynną naukę pisania, można podarować mu ołówek automatyczny.

Ołówki posiadają owalny kształt, mogą również przybierać formę trójkątną lub sześciokątną. Właśnie forma ołówka ma duże znaczenie w przypadku nauki pisania u dzieci. Oprawa trójkątna sprzyja nauce prawidłowego trzymania tego przedmiotu. Sprawia, że ręka przy pisaniu nie męczy się za bardzo. Później z oprawy trójkątnej można przejść na sześciokątną. Istotne znaczenie mają również rodzaje grafitów, w które wyposażone są ołówki. Grafity H są twarde i bardzo twarde, B- miękkie o ciemnej kresce oraz HB- modele średnio twarde. Bardzo często do pisania używa się właśnie wersji HB. Osoby wykonujące projekty, szkice często sięgają po ołówki różnej twardości, kolor ich kreski ma bowiem inną barwę.