podkładka pod mysz

Częste korzystanie z komputera niesie ze sobą pewne obciążenia zdrowotne. Dlatego tak ważne jest, żeby wyposażyć się w dobrej jakości sprzęt i akcesoria, które odciążą nasze ciało. Przykładem schorzeń, które mogą dotknąć np. graczy lub osoby dużo pracujące przy komputerze, są łokieć tenisisty i zespół cieśni nadgarstka. Jak wiadomo, ryzyko niweluje odpowiednia mysz do komputera, jednak nie mniej ważna jest właściwa podkładka. Jakie jeszcze cechy posiada dobra podkładka pod mysz? Które podkładki są najlepsze? Sprawdzamy!

Zadbaj o swoje zdrowie

Gracze siłą rzeczy sporo czasu spędzają przy komputerze, wykonując powtarzalne ruchy dłonią i nadgarstkiem. Warto kupić dobrej jakości podkładkę, która odciąży nasz nadgarstek i zniweluje ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości. Przedstawiamy ranking modeli, na które warto zwrócić uwagę. Każda prezentowana przez nas podkładka pod mysz dobrze spełni swoją funkcję i zadba o twoją dłoń, łokieć i nadgarstek.

podkładka pod mysz

3. Podkładka pod mysz ErgoSafe

Żelowa podkładka pod mysz, zaprojektowana w taki sposób, aby odciążać nadgarstek. Dzięki odpowiedniemu kształtowi pozwala na ergonomiczne ruchy dłoni, nadgarstka i całego przedramienia. Od spodu posiada antypoślizgowe wykończenie, dzięki czemu nie przesuwa się podczas użytkowania myszy. Jest to podkładka pod mysz odpowiednia dla osób korzystających z myszek optycznych i kulkowych.

2. Podkładka pod mysz Fellowes Crystal

Produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku każdego gracza. Podkładka ta jest kompatybilna zarówno z myszkami kulkowymi, jak i optycznymi. Posiada nowoczesny design. Specjalna struktura materiału, z którego została wykonana sprawia, że ruch myszki jest niezwykle płynny. Łatwa do utrzymania w czystości – odporna na zabrudzenia, a jeśli zajdzie konieczność, łatwa do wyczyszczenia. Wystarczy odrobina ciepłej woda z mydłem. Podkładka pod mysz Fellowe Crystal charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania.

1. Kensington podwójna żelowa podkładka pod mysz i nadgarstek

Korzystanie z tego modelu pozwala na utrzymanie odpowiedniego kąta pomiędzy dłonią i przedramieniem, dzięki czemu nie ma ryzyka, że pojawią się bóle nadgarstka. Podkładka została wykonana z najwyższej jakości żelu, który umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie ruchów myszki. Posiada antypoślizgową podstawę, dzięki której cały czas pozostaje w jednym miejscu. Wysoka jakość produktu sprawia, że jest on trwały i zostanie z nami na długie lata.

Powyżej przedstawione podkładki pod mysz to sprawdzone modele, zapewniające wygodne i bezpieczne korzystanie z myszy nawet przez wiele godzin. Każdy z wymienionych modeli to sprawdzony i bardzo trwały produkt.