gadżet reklamowy

Gadżety reklamowe są produktami popularnymi, ponieważ zazwyczaj są użyteczne i wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Firmy produkujące tego typu przedmioty poszukują wciąż nowych pomysłów. Wśród popularnych gadżetów reklamowych należy wymienić: artykuły piśmiennicze, kubki, smycze, podkładki, notesy, breloki i zawieszki, kalendarze, pendrivy, słuchawki do telefonów. Asortyment gadżetów wciąż się poszerza, związany jest bowiem z różnorodnymi potrzebami klientów. Wiele firm zaopatruje się w tego typu przedmioty, by wykorzystać je w procesie promocji swojej działalności.

Modne gadżety do telefonów

Gadżety dedykowane do telefonów komórkowych będą idealnymi artykułami, które można wykorzystać w procesie reklamy firmy. Mogą stać się również oryginalnym upominkiem dla chłopaka czy dziewczyny. Niewątpliwie przydatnym dodatkiem do telefonów będą smycze reklamowe. Dzięki odpowiedniemu regulowanemu przełącznikowi można zawiesić na niej każdy telefon komórkowy. Firma Adsmycze.pl posiada szeroki asortyment tych artykułów i oferuje ich dostawę  na terenie całej Polski. Atrakcyjne okazują się również oprawki na telefony. Wystarczy że na ich powierzchnię zostanie naniesione logo firmowe. Drukowaniem smyczy zajmują się dystrybutorzy, którzy zapewniają wysokiej jakości znakowanie. Pomysłowym dodatkiem do telefonów są także uchwyty, które łatwo zamontować do większości smartfonów, tabletów czy futerałów. Są to proste a zarazem przydatne gadżety, które można wykorzystać jako nośnik reklamy.

gadżet reklamowy

W poszukiwaniu nietypowych gadżetów reklamowych

Nietypowe gadżety reklamowe mają na celu zaskoczyć odbiorców swoim wyglądem czy funkcjonalnością. Firmy wybierają często przedmioty codziennego użytku i nadają im bardzo atrakcyjnego wizerunku. Często gadżety firmowe z nadrukiem to również pomoce biurowe. Ciekawym pomysłem są firmowe pendrivy ukryte w elementach biżuterii, np. w bransoletkach czy wisiorkach, a także małych figurkach oraz samochodzikach. Wszystko oczywiście opatrzone jest logotypem firmowym. Zalicza się do nich atrakcyjne wizualnie kalendarze, notesy, powerbanki, czy długopisy touch pen oraz modne  pióra. Biuro czy stanowisko pracy wyposażone w tego typu przedmioty stanowi elegancką wizytówkę firmy. Taki wizerunek trafia do potencjalnych klientów i jest odbierane pozytywnie.