dobre tanie długopisy

Każdy z nas lubi posiadać różne, ciekawe gadżety. Zaliczają się do nich również artykuły piśmiennicze. Wiele osób ceni produkty znanych marek, inni nie zwracają uwagi na producenta, liczy się dla nich przede wszystkim funkcjonalność i prezencja. Bardzo pomysłowe okazują się np. długopisy personalizowane. Wiele firm wykorzystuje artykuły piśmiennicze w celach marketingowych. Reklama umieszczona na gadżetach skutecznie bowiem oddziałuje na świadomość klientów. Sporą rolę odgrywa estetyczne i odpowiednio sformułowane hasło reklamowe. Oczywiście może to być także logo reklamowe.

Siła oddziaływania długopisów reklamowych

Odpowiednio dobrany model długopisów będzie świetnym nośnikiem reklamy. Poważne firmy, dbające o wizerunek, wybierają często klasyczne wzory  w stonowanych barwach. Niejednokrotnie zdobione są elementami z metali szlachetnych. Taki akcent sprawia, że stają się artykułami luksusowymi. Proste kształty, smukły korpus, tradycyjny mechanizm, to popularne wersje. Odpowiednio wybrany nadruk, sprawi, że długopis stanie się elegancką wizytówką. Korpusy mogą być znakowane różnymi technikami, polecane są np. gustowne grawery.

kolorowy nadruk

Szeroka oferta długopisów reklamowych

Na stronie długopisyreklamowe.pl oferowanych jest wiele ciekawych modeli długopisów papierowych, metalowych i plastikowych. Cena tych produktów jest atrakcyjna i zachęcająca do kupna. Warto zainwestować w tego typu tanie gadżety reklamowe. Długopisy metalowe uważane są za solidne i eleganckie. Można nanieść na ich powierzchnię logo i grafikę za pomocą graweru laserowego. Ten typ zdobnictwa jest szczególnie efektowny i trwały. Bardzo popularne i cenione są modele o prostym kształcie i jednolitym kolorze ozdobione kilkoma metalowymi pierścieniami. Można zakupić je w wielu ciekawych kolorach, które ładnie komponują się z metalicznymi dodatkami. Dla osób lubiących klasykę, polecane są długopisy w kolorze metalicznym, białym, czy beżowym. Dla amatorów mocnych kolorów, dedykowane są modele w barwie czerwonej, zielonej, czy granatowej. Gładka, stonowana powierzchnia może być ozdobiona kolorowym nadrukiem.

Wiele możliwości jakie dają długopisy plastikowe

Długopisy plastikowe występują w różnych odsłonach. Od prostych, klasycznych kształtów, po nowoczesne wzornictwo. Wykonane są z plastiku wysokiej jakości, niektóre elementy jak np. szpic, są z metalu. Większość z nich ma wciskany mechanizm oraz miękkopiszący wkład. Większość z nich posiada gładki, jednokolorowy korpus, który zestawiony jest z klipsem w innej barwie. Zazwyczaj stanowi on modny akcent w całej kompozycji. Ciekawie prezentują się np. szare modele ozdobione czerwonym lub bordowym klipem i dodatkowym pierścieniem. Wiele osób wybiera długopisy w energetycznych barwach np. żółci, zieleni czy pomarańczu. Mogą one ożywić zawartość niejednego piórnika i uprzyjemnić codzienne czynności. Popularnym modelem długopisów plastikowych są artykuły El Primero Solid, które posiadają sporą powierzchnię, na której można umieszczać nadruki.