branża mobile 2019

Branża mobile rozwija się w zastraszającym i niedoścignionym tempie. Smartfony towarzyszą już nam w prawie każdej dziedzinie życia. Przy im pomocy pracujemy, płacimy rachunki, robimy zakupy, zamawiamy wczasy a nawet programujemy ekspres by codziennie o tej samej godzinie zaparzał dla nas świeżą kawę. Jak będzie wyglądał 2019 rok i jakie nowości nas jeszcze czekają? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

Niezniszczalny smartfon

Smartfon towarzyszy aktualnie prawie każdej osobie niezależnie od płci czy wieku. Niezniszczalny smartfon jest w stanie przetrwać ulewę, wysokie temperatury oraz wielokrotne uderzenia o podłogę. Również rok 2019 przedstawi nam modele, które będą technicznie jeszcze bardziej doskonalsze i nowocześniejsze. Trendy na 2019 wskazują na telefony posiadające większe ekrany, więcej kamer i wysuwane aparaty. Takie modele mają ułatwić nam pracę i chociaż częściowo zastąpić komputery, notebooki czy tablety. Za flagowe produkty w 2019 roku klienci niektórych marek będą musieli zapłacić w chwili premiery od 2 500 do nawet 5 000 zł.

niezniszczalny smartfon

Wyścig producentów

Nie ma wątpliwości, iż klienci z każdym rokiem stają się coraz bardziej wymagający do sprzętów. Również i producenci chcą dorównać ich potrzebom prześcigają się w tworzeniu asortymentu, który będzie technologicznie coraz lepszy. Nowe smartfony w 2019 będą wyróżniać większe ekrany, które na pewno ułatwią nam pracę. Producenci również zapowiadają składane telefony oraz pożegnanie się z przyciskiem na odcisk palców – ciekawe co z tego będzie?