Ekskluzywne meble do salonu i jadalni

Luksus dla każdego może być czymś innym. Dla jednych synonimem luksusu jest  cztero kondygnacyjna willa z basenem, dla innych komfortowy, samochód najnowszej generacji, czy wieczne wakacje w tropikach, jeszcze inni powiedzą, że luksus to wypoczynek w SPA. Dla każdego z nas luksus może oznaczać coś innego, jednak wspólny mianownik jest taki, że luksus to coś, co kojarzy się z przyjemnością, bogactwem, wypoczynkiem i beztroską. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na pobyt w komfortowym hotelu, nowoczesnym SPA czy też na najnowszej generacji, ekskluzywny samochód. Możemy jednak zafundować sobie odrobinę luksusu na co dzień, wyposażając swój dom czy mieszkanie w wyjątkowe, luksusowe meble.

Wyjątkowe meble do wyjątkowych przestrzeni

Jeżeli chcesz, aby Twoje przestrzeń mieszkalna zyskała zupełnie nowe, wyjątkowe, luksusowe oblicze, pomyśl o zmianie mebli. Nie musisz od razu robić generalnego remontu całego mieszkania, – chyba że masz taką chęć. Czasami jednak wystarczy jeden mebel, detal, który całkowicie odmieni wnętrze. Sklep Open Space Interiors został stworzony po to, aby wnosić luksus do Twojej codzienności. Ekskluzywne meble wyjątkowych amerykańskich i europejskich marek to prawdziwe perełki wśród wyposażenia wnętrz. Nowoczesne, designerskie wzornictwo, unikalna forma, najwyższej jakości materiały i nienaganne wykończenie mebli od takich producentów jak Cote Noire czy Trowbridge to gwarancja totalnej metamorfozy wnętrza.

Ekskluzywne meble do salonu i jadalni

Ekskluzywne meble – o czym musisz pamiętać?

W ofercie sklepu Open Space Interiors znajdziesz ekskluzywne meble do salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu, a także niepowtarzalne, elitarne dodatki takie jak obrazy, wazony, lampy, świeczniki, tace czy patery idealnie podkreślające charakter wnętrza. Jeżeli planujesz odświeżyć swoje wnętrze i chciałbyś, aby zyskało więcej blichtru, stało się ekskluzywne i luksusowe zadbaj o detale. Wybierając ekskluzywną komodę od Uttermost, z misternie wykonaną złotą kratownicą, zadbaj o to, aby otaczały ją dodatki, które podkreślą jej niezwykły charakter. Wybierając wyjątkowy, komfortowy narożnik od Space For All, zaplanuj, aby stanął na czołowym miejscu i mógł w całej okazałości dekorować Twój salon. Dobierz do niego stylową, nowoczesną lampę podłogową od Uttermost, która stworzy idealny, kameralny klimat, do wieczornego wypoczynku na wyjątkowym narożniku. Pamiętaj o tym, że nawet najbardziej ekskluzywne meble potrzebują wsparcia, w postaci odpowiedniej aranżacji całego wnętrza. Nie stawiaj więc na ilość tylko na jakość. Większe wrażenie i zdecydowanie lepszy efekt uzyskasz jednym, wyjątkowym meblem, który zostanie odpowiednio wyeksponowany, niż mnóstwem bibelotów i niepotrzebnych dodatków, wśród których Twój mebel zginie niezauważony.