hurtownia wody

Z każdej strony Polacy są bombardowani informacjami, aby pić wodę mineralną, dziennie minimum od 2 do 3l. Ich świadomość jest duża i wciąż rośnie co jest bardzo zadowalającą informacją. Co jednak z wyborem odpowiedniej wody? Wciąż konsumenci sugerują się reklamą, nazwą wody czy też producentem. Nie zważamy jednak na skład, jaki znajduje się na etykiecie wody butelkowanej.

Pijmy wartościowe wody

To, że nie łatwo jest wybrać wartościową wodę, informują specjaliści. Stojąc przed wyborem woda źródlana a mineralna należy pamiętać, iż źródlana jest wodą o niskim stopniu mineralizacji. Można na niej przygotowywać potrawy dla niemowlaków lub parzyć herbatę. To właśnie tej wody jest najwięcej w sklepach i to po nią właśnie sięgamy najczęściej. Natomiast woda mineralna pozytywnie oddziałuje na organizm ze względu na liczne związki mineralne. Na sklepowych półkach można również znaleźć wody stołowe. Jest ich niewiele, ale warto je szukać, ponieważ dostarczają odpowiednich składników organizmowi.

hurtownia wody

Skład wody ma duże znaczenie

Dobór odpowiedniej wody do naszego zapotrzebowania to podstawa. Dzięki trafnie wybranej wodzie możemy wspomóc nasz organizm w walce z różnymi dolegliwościami. W wodach podziemnych znajduje się około 80 różnorodnych składników, ale tylko kilka z nich ma znaczenie fizjologiczne, czyli wspierające nasze organizmy. Zaliczyć do nich można magnez, wapń, sód, chlorki, siarczany, węglowodany, jod oraz dwutlenek węgla. Przy prawidłowo dobranych proporcjach mogą mieć niezwykle pozytywny wpływ na różnorodne dolegliwości.

Woda dla firmy

Wybierając wodę dla firm, trzeba zastanowić się nad odpowiednią hurtownią wody. Niektóre z nich oferują wody mineralne wysokiej jakości, które ubogacą codzienną dietę pracowników. Ponadto zmobilizują ich do wydajniejszej pracy umysłowej, a także wzmocnią ich zdrowie. Dbając o prawidłowe nawodnienie podwładnych, dbamy również o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.